Herkese merhaba,
Biz İzmir Bakırçay Üniversitesi Psikoloji bölümü üçüncü sınıf öğrencileriyiz. Trafik ve Ulaşım Psikolojisi dersi kapsamında; yaya davranışlarıyla ilişkili faktörleri incelemek amacıyla yürüttüğümüz bu çalışmaya katılımınız bizleri çok mutlu edecek.Araştırmaya katılım için 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz ✨ Katılımcı bulmakta çok zorlanıyoruz, lütfen destek olur musunuz?