Herkese merhaba,
Ben Psikolog Zeyna Karanlık.
Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladım. Şu anda Maltepe Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programına devam etmekteyim.
Süpervizyon kapsamında psikanalitik/psikodinamik ekolde uygun ücretli psikoterapi hizmeti vermekteyim. Seanslar İstanbul/Suadiye'de yüz yüze gerçekleşecektir.
Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Mail adresi: [email protected]