Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
Ankara

Sağlık Yöneticileri Günü 2022 “Sağlık Yönetimi Gündemi”

19 Aralık 2022 14:00 tarihinden 19 Aralık 2022 16:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Sağlık Yöneticileri Günü 2022 “Sağlık Yönetimi Gündemi”

  Ücret Bilgileri
  Ücretsiz
  Tepebaşı, Fatih Cad. No:197/A Keçiören/Ankara

  Pazartesi, 19 Aralık 2022 14:00

  Pazartesi, 19 Aralık 2022 16:00

  Ücretsiz

  Tepebaşı, Fatih Cad. No:197/A Keçiören/Ankara

  Adres Tarifi

  Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 75. Yıl Konferans Salonu

  9
  0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  Kaydet

  Bu etkinlik Ece Müker tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
  Geri Dön
  Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  Aklımdan Geçen
  Komünite Seç
  Aklımdan Geçen
  Fark Ettim ki...
  Bugün Öğrendim ki...
  İşe Yarar İpucu
  Bilim Haberleri
  Hikaye Fikri
  Video Konu Önerisi
  Başlık
  Gündem
  Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
  Bağlantı
  Kurallar
  Komünite Kuralları
  Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
  1
  Bilim kimliğinizi önceleyin.
  Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
  2
  Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
  Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
  3
  Gerilim yaratmayın.
  Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
  4
  Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
  Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
  5
  Cevap hakkı doğurmayın.
  Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
  Ekle
  Soru Sor
  ve seni takip ediyor
  Evrim Ağacı Uygulamasını
  İndir
  Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
  İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
  Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
  Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
  Safari Mobil Uygulama
  Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi almak için tıklayın

  Göster

  Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

  Geri dön

  Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

  Geri dön

  Close