Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Çalıştay
İstanbul

Regl: Yoksulluk ve Tabular Atölyesi

25 Aralık 2022 11:00 tarihinden 26 Aralık 2022 14:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

25 Aralık Pazar günü Gençliğin İstanbul'u Kış Buluşması kapsamında Sağlık Hakkı Derneği tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Gençlik Ofisi'nde, 11.00-14.00 saatleri arasında yürütülecek olan Regl: Yoksulluk ve Tabular Atölyesine katılmak isterseniz bağlantıda bulunan formu doldurabilirsiniz.

"Regl: Yoksulluk ve Tabular Atölyesi" ile regl yoksulluğu ve regl üzerine toplumda oluşan tabuların konuşulması, bunlara yönelik çözüm önerilerinin beraber geliştirilmesi, regl üzerine deneyimlerinin paylaşılması, regl olmayan bireylerin regl algılarını ve regl ürünleri hakimiyetinin (!) geliştirilmeye çalışılması, oyunların oynanacağı ve en önemlisi hakların ve hak arama yollarının öğrenilmesi amaçlanmaktadır.

Sağlık Hakkı Derneği olarak sizleri "Hadi gel, ortak söz geliştirelim ve beraber karar alıcılara ve topluma seslenelim!" diyerek atölyeye davet ediyoruz.

Not: Kontenjan 13 kişi olup başvuru önceliği esas alınacaktır.

Görüşmek dileğiyle,

İletişim Bilgileri

! Önemli Uyarı: Etkinlik tek gündür ve belirtilen saatler arasındadır. Teknik aksaklık nedeniyle tek gün tarih girilememiştir.

Tarih: 25.12.2022

Saat: 11.00 - 14.00

İletişim Kişisi: Kevser Özcan - 05543364444

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Gençlik Ofisi

Pazar, 25 Aralık 2022 11:00

Pazartesi, 26 Aralık 2022 14:00

Ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Gençlik Ofisi

Adres Tarifi

Cumhuriyet Mahallesi, Arabayolu Caddesi, Yazlık Çk. No:14, 34457 Sarıyer

10
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Kevser Özcan tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close