Tüm Reklamları Kapat
İlan Psikolojik Yardım ve Terapi
İstanbul

Psikolog Ceren Esen - Ulaşılabilir Terapi Hizmeti

Bu İlan sona ermiştir
Lütfen başvuruda bulunmaya çalışmayınız.
Açıklama

Merhaba ben Klinik Psikolog Ceren Esen.

Ege Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum ve İstanbul Aydın Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 2 senedir online ve yüz yüze olarak danışan görüyorum. Hem kendimi ve deneyimlerimi geliştirebilmek, hem de terapinin herkes tarafından ulaşılabilir olması adına 500 TL ile danışan görüyorum. Kullandığım teknik olarak ise Uluslararası Şema Terapisti olmak ile beraber, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness Temelli Yaklaşım ve Dinamik Terapi'den de yer yer besleniyorum.

Yönlendirmeniz olursa veya kendiniz bilgi almak isterseniz; [email protected]'a mail atabilir, kullanıcı adı @klinikpsikologcerenesen olan instagram hesabımdan mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Yüz yüze terapi hizmeti için de belirtirseniz ayriyeten bilgilendirme sağlayacağım.

Sevgiler

#herkeseterapi #mentalhealthmatters #ruhsağlığıbirsağlıkalanıdır

İletişim Bilgileri

Yönlendirmeniz olursa veya kendiniz bilgi almak isterseniz; [email protected]'a mail atabilir, kullanıcı adı @klinikpsikologcerenesen olan instagram hesabımdan mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Yüz yüze terapi hizmeti için de belirtirseniz ayriyeten bilgilendirme sağlayacağım.

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
1
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu ilan Ceren Esen tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close