Evrim Ağacı Etkinlik & İlan

Pandemi Sürecinde Erkeklerin Sağlık Davranışları Araştırması

Açıklama

Sizleri Dokuz Eylül Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden bir grup araştırmacı olarak yürütmekte olduğumuz ve erkeklerin pandemi sürecindeki sağlık davranışlarına odaklandığımız araştırmamıza katılmaya davet ediyoruz. Yaklaşık 10 dakikanızı alacak bu anket çalışmasına katılarak erkeklerin sağlık önlemlerine uyma düzeylerinin hangi psiko-sosyal değişkenlere göre değiştiğini keşfetmemize yardımcı olabilirsiniz! 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZ2F8yDCnxA4s4if6Pb5qh7ahiAhNc1w_tBS7oNk2ZjsEi5w/viewform?usp=sf_link

İletişim Bilgileri

İlanı Paylaş
Dokuz Eylül Üniversitesi

Dokuz Eylül Üniversitesi

Adres Tarifi

Psikoloji Bölümü

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bir toplum, yaşlı insanlar gölgelerinde asla oturmayacaklarını bildikleri fidanlar diktikleri zaman büyür.”
Yunan Atasözü
Geri Bildirim Gönder