Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
İlan Burs
İstanbul

Nesin Vakfı Çocuk Bursu 2023-2024 Başvuruları

Açıklama

Nesin Vakfı 3-11 yaş arasındaki eğitimden yoksun kalan çocuklar için eğitim desteği sağlamaktadır. Özellikle İstanbul dışında olup eğitim ihtiyacıni karşılayamayan cocuk ve değerli ailelerin haberdar olması çok önemli.

Nesin Vakfı’na 3-11 yaş arası, okuma olanaklarından yoksun, okumaya hevesli, İstanbul dışından çocuklar kabul edilecektir.

Özellikle Anadolu’nun köylerinde, kasabalarında görev yapan öğretmenlere çok iş düşüyor. Görev yaptığınız bölgedeki okuma olanaklarından yoksun, hevesli çocukları vakfımızdan haberdar etmenizi rica ederiz.

Ne yaptığımızı görmek için tanıtım filmimizi buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=8_06eVGAjII

Nesin Vakfı hakkında merak edebileceğiniz bazı detaylar:
– Nesin Vakfı bir yurt değil çok çocuklu bir ailedir. Çocuğun haklarını ve ihtiyaçlarını öncelik alan, çocuk odaklı bir vakıftır.
– Ortalama 40 dolayında çocuğu olan bir aile.
– Nesin Vakfı’na çocuklar 3-11 yaş arasıda kabul edilir. Bazı özel durumlarda 12 yaşına da kapılarını açar.
– Vakfa kabul edilen çocuklar bir aile sıcaklığıyla kucaklanırlar. Bu çocuklar kendi ayakları üzerinde duruncaya kadar vakıf himayesindedirler, kendini hazır hissettiğinde yine kendi isteğiyle vakıftan ayrılırlar.
– Çocuklar 7/24 vakfımızda kalırlar, akademik dönemin dışında kalan zamanlarını beceriler, hobiler elde etmek, kendilerini sosyal ve kültürel olarak geliştirmek, yurt içi ve yurtdışı gezilere-kamplara katılmak ve aileleriyle hasret gidermek için kullanırlar.
– Çocuklar vakıf çevresindeki devlet okullarında eğitim görürler, başarı gösteren çocuklarımızı imkanlarımız el verdiğince özel okullara burslu olarak gönderiyoruz.
– Çocukların bütün ihtiyaçları vakfımız tarafından karşılanır,
– Çocuklar: eğitmen, psikologlar ve bakıcı ablalar aracılığı ile; sosyal, psikolojik, fizyolojik, akademik ve kültürel olarak desteklenirler.
– Ayrıca, çocukların merak ve ilgilerini geliştirebilecekleri; tarım, marangozluk, seramik, müzik, yüzme vb. alanlarda atölyeler düzenlenir.

Hey çocuklar okumak için bir fırsatınız daha var!..

Nesin Vakfı

Tanıtım filmi için: https://www.youtube.com/watch?v=8_06eVGAjII

Başvuru ve detaylı bilgi için:

E-mail: [email protected][email protected]
Tel: 0552 850 0754 – 0533 358 9781 – 0212 783 6358

İletişim Bilgileri

E-mail: [email protected][email protected]

Tel: 0552 850 0754 – 0533 358 9781 – 0212 783 6358

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Bu ilan Anıl Ağay tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close