Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans

IOTECH'21 Etkinliği

10 Nisan 2021 12:30 tarihinden 11 Nisan 2021 17:45 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Herkese Merhaba💙🖤

Yine harika bir etkinlikle karşınızdayız; IoT, endüstri 4.0, 5G, robotik, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarını konu edindiğimiz geleneksel etkinliğimiz IOTECH'21 için geri sayım başladı!

10-11 Nisan 2021 tarihlerinde iki gün boyunca konferanslarımız, eğitimlerimiz ve çekilişlerimizle sizleri ağırlayacağımız etkinliğimizde ABB Robotics, Deutsche Messe, Fultek Otomasyon, Halıcı Group, IoT Türkiye, Microsoft, OptiWisdom, Turkcell, Vestel, Yaskawa gibi hem ulusal alanda hem de global alanda lider konumdaki firmalardan gelen konuşmacılarımız sunumlar, söyleşiler ve soru-cevap etkinlikleri ile bizlerle beraber olacak.

Endüstriyel alanda kendini geliştirmenin yanında etkinliğimizde hediye ve çekilişler de bulunacak. Dilersen instagram hesabımız üzerinden çekilişlerimize katılabilir, kazanacağın ödüllerle etkinlikten alacağın zevki ikiye katlayabilirsin!

Ayrıca;
➡️ Etkinliğimize katılan her kişiye yetenek sponsorumuz Toptalent tarafından Leadership Sertifika Programı hediye edilecek.
➡️ Etkinliğimize katılan her kişiye sponsorumuz English Time Maltepe Şubesi tarafından %20 indirim sağlanacak.

Sen de geleceğin çalışma alanlarınında kendini gelistirmek, çekilişlerden ve hediyelerden yararlanmak istiyorsan katılım formunu doldur, IOTECH ile bir adım öne geç!

⚠️ Katılım formunu doldurmanızın akabinde mail kutunuzun spam, gereksiz ve tanıtım klasorlerini kontrol etmeyi unutmayınız.

⚠️ Çekilişlerimiz ilerleyen günlerde instagram sayfamız üzerinden yayınlanacaktır.

⚠️ Tüm oturumlarımıza eksiksiz katılım gösteren katılımcılarımıza belge verilecektir.

Katılım formu: https://forms.gle/JVBdrYWudMM7aQBV8

Instagram: https://instagram.com/ieeemcburas?igshid=1xcyz0qndnym8

İletişim Bilgileri

Instagram: https://instagram.com/ieeemcburas?igshid=1xcyz0qndnym8

Mail Adresi: [email protected]

 

 

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Cumartesi, 10 Nisan 2021 12:30

Pazar, 11 Nisan 2021 17:45

Ücretsiz

Online
0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Zehra Özeren tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close