Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
İstanbul

İMÜ EMBS Biyomedikal Konferansı

25 Mayıs 2022 10:30 tarihinden 25 Mayıs 2022 15:15 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Herkese Merhaba, IMÜ EMBS Ailesi olarak bu yıl ikincisini düzenlediğimiz  Biomedical Con. etkinliğimize sizleri davet etmekten mutluluklar duyarız. Bu yılda alanında yetkin bilim insanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 25 Mayıs 10.30’ da İstanbul Medeniyet Üniversitesi Ziraat Bankası Kütüphanesinde ;
💫 Geen ve Labredoor Kurucusu Arda Deniz DOKUZOĞLU 
💫Akademisyen Prof. Dr. Yasemin Yüksel Durmaz, 
💫Trgenmer ve HiDNA kurucu Yöneticisi Dr. Cihan Taştan bizlerle olacaktır. Konferansımız ücretsizdir ve e-sertifikalıdır. Konferans sonunda Instagram adresimiz üzerinden gerçekleştireceğimiz çekilişlerle farklı hediyeler dağıtacağımız bu eğlenceli etkinliğe katılmak isterseniz aşağıdaki ya da  biomuzdaki linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz. 25 Mayısta görüşene kadar bilimle kalın...

İletişim Bilgileri

https://www.instagram.com/imu_embs

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Ünalan Mahallesi Ünalan Sokak D100 Karayolu Yanyol, 34700 Üsküdar/İstanbul

Çarşamba, 25 Mayıs 2022 10:30

Çarşamba, 25 Mayıs 2022 15:15

Ücretsiz

Ünalan Mahallesi Ünalan Sokak D100 Karayolu Yanyol, 34700 Üsküdar/İstanbul

Adres Tarifi

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Ziraat Bankası Kütüphane Binası

1
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Barış Atalay tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close