Hasan Ayer - Muhafazakarlık

08 Şubat 2020 19:00 tarihinden 08 Şubat 2020 21:00 tarihine kadar.

Açıklama

Bu sunumumuzdaki konu başlıklarımız ontolojik muhafazakarlık, muhafazakârlığı tanımlamadaki güçlükler, muhafazakarlığın bir ideoloji olarak tanımlanıp tanımlanamayacağı gibi problemleri içermektedir.

Diğer yandan muhafazakar siyasi geleneklerden Anglo-amerikan muhafazakârlığı ile kıta avrupası muhafazakarlığı karşılaştırılacaktır. Muhafazakârlığa yöneltilen eleştiriler ve sekülerleşen dünyada muhafazakarlığın durumu tartışılacaktır.

Herkesi bekleriz.

İletişim Bilgileri

https://onculanalitikfelsefe.com/

Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi Kızılay Çankaya Ankara

Cumartesi, 8 Şubat 2020 19:00

Cumartesi, 8 Şubat 2020 21:00

3 tl

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“İnsan, üzerinde iyi çalışılırsa, en iyi hayvan türüdür. Ama hukuk ve adaletten ayrı düşerse, var olan en kötü canlıya dönüşür.”
Aristoteles
Geri Bildirim Gönder