Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
İzmir

Evrimsel Biyoloji ve Antropoloji Çalıştayı

03 Ekim 2019 08:00 tarihinden 04 Ekim 2019 17:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Antropoloji Topluluğu olarak uzun uğraş ve emeklerle hazırladığımız bu çalıştay 3-4 Ekim’de  İYTE Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecektir. 1. EBAÇ olarak adlandırdığımız ve gelenekselleşmesini umut ettiğimiz etkinliğimiz iki gün boyunca her iki alanda birbirinden değerli hocalar tarafından farklı açılar ile değerlendirilecektir.

Çalıştayımızda;

  • Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Ergi Deniz ÖZSOY
  • İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Gıda Mühendisliği Bölümü’nden Doç. Dr. Efe SEZGİN
  • Dokuz Eylül Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Doç. Dr. İbrahim Tolga BİNBAY
  • Hacettepe Üniversitesi Bİyoloji Bölümü’nden Doç. Dr. Utku PERKTAŞ
  • Hacettepe Üniversitesi Antropoloji Bölümü’nden Ezgi ALTINIŞIK
  • Ve bağımsız araştırmacı Antropolog Sema YILMAZ 

davetli konuşmacılarımız olarak yer alacaklardır.

Dileyen dinleyicilerimiz, sunum özetlerini 13 Eylül tarihine kadar göndermeleri halinde konuşmacılarımız arasında yer alabileceklerdir.

İki önemli disiplini ele aldığımız bu çalıştay, her kesimden katılımcıya açıktır. 3-4 Ekim’de sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız!

İletişim Bilgileri

Her türlü soru ve/veya düşünceleriniz için aşağıdaki e-mail adresimizden veya Instagram hesabımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Gülbahçe Mah., İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü İYTE, Urla/İzmir, Turkey

Perşembe, 3 Ekim 2019 08:00

Cuma, 4 Ekim 2019 17:00

Ücretsiz

Gülbahçe Mah., İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü İYTE, Urla/İzmir, Turkey

Adres Tarifi

736 numaralı otobüs İYTE-Gösteri Merkezi yakınından geçiyor. En yakın durak kütüphane (242 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi)

1
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik İYTE Antropoloji Topluluğu tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Kafana takılan neler var?
Gündem
Bağlantı
Ekle
Soru Sor
Stiller
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close