Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Bilim Buluşması

Evrim Ağacı Ankara Topluluğu 1. Dönem Üye Alımları

Bu etkinlik Evrim Ağacı tarafından düzenlenmektedir.
05 Kasım 2023 15:30 tarihinden 19 Kasım 2023 15:30 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Eğer siz de Evrim Ağacı Ankara Topluluğu'nun bir parçası olmak istiyorsanız 1. Dönem üye alımlarına başvurabilirsiniz! Bağlantıdaki formda gereksinimler ve ilgili bilgiler bulunmaktadır. Formu doldurarak topluluğa üye olmak için başvurabilirsiniz.

Evrim Ağacı Ankara Topluluğu Hakkında

Evrim Ağacı Ankara Topluluğu, Evrim Ağacı ekibi tarafından 29 Ekim 2023 tarihinde kurulmuştur. Topluluğun asıl amacı, Ankara'daki bilimseverleri ve Evrim Ağacı takipçilerini bir araya getirmektir.

Evrim Ağacı Ankara Topluluğu'nda yapılması planlanan bazı etkinlikler şunlardır:

 • Bilim konferansları,
 • Bilim dersleri ve akademik eğitimler,
 • Bilim buluşmaları ve münazaralar,
 • Müze ve tarihi alan gezileri,
 • Yaban hayatı gözlemleri ve kamplar,
 • Çevrim içi bilim buluşmaları ve eğitimler,
 • Bilimseverler arası sosyalleşme etkinlikleri.

Sorularınızı, önerilerinizi ve fikirlerinizi "[email protected]" e-posta adresi üzerinden ekibimize iletebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
 • Instagram hesabı: @evrimagaciankara
 • X (eski adıyla, Twitter) hesabı: @ea_ankara
 • E-posta adresi: [email protected]
Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Pazar, 5 Kasım 2023 15:30

Pazar, 19 Kasım 2023 15:30

Ücretsiz

Online
12
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close