Merhaba, ben Emre Kayatepe. Kadir Has Üniversitesi Psikoloji Bölümünde yüksek lisans yapıyorum. İnsanların nasıl düşündüğünü, düşünce tarzlarını ve bu düşünce tarzlarının sosyo-politik meselelerle nasıl ilişkili olduğunu anlamaya çalışan ve bu konularda araştırmalar yapan bir ekibin parçasıyım. Yürütmekte olduğumuz çalışmaya aşağıdaki anket linki aracılığıyla katılabilir ve bize destek olabilirsiniz.
https://khaspsychology.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_1YAfbzsXalOtoma