Evrim Ağacı Etkinlik & İlan

COVID-19 Pandemisinde Sosyal İlişkiler ve Mesafelendirme

Açıklama

COVID-19 nedeniyle evde daha çok vakit geçirmekte misiniz?

Pek çok zorluğu olmasına rağmen nasıl olup da mesafelendirme davranışını uygulayabiliyoruz? İnsanlarla fiziksel mesafemizin artışı ilişkilerimizi ve duygularımızı nasıl etkiliyor?

Bilim insanları olarak Türkiye de dahil olmak üzere 14 ülkenin katılımıyla bu sorulara cevap arıyoruz. Lütfen 10 dakikalık anketimizi doldurun: https://distancing-covid19-survey.herokuapp.com/

Ayrıca, anketimizi eşiniz dostunuz, komşunuz veya iş arkadaşlarınızla paylaşarak da bize yardımcı olabilirsiniz!

İletişim Bilgileri

Sorularınız için iletişim adresimiz: [email protected]

İlanı Paylaş
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bilim harika bir oyundur. İlham vericidir ve tazeleyicidir. Oyun alanıysa Evren'in ta kendisidir.”
Isidor Isaac Rabi
Geri Bildirim Gönder