Evrim Ağacı Etkinlik & İlan

COVID-19 | Pandemi Döneminde Bilimsel Bilgiye Erişim Yolları

Açıklama

Salgın döneminde bilimsel bilgiye eriştiğiniz kaynaklar ve özelliklerine yönelik, T.C. Sağlık Bakanlığı izni ile münferit bir araştırma yürütmekteyiz.

Linki takip ederek ayıracağınız 5-10 dakika, insanların sağlık ve iyilik hallerini korumaları için ihtiyaç duydukları nitelikli bilgilere ulaşmalarını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Şimdiden teşekkürler, sağlıkla kalın.

İlanı Paylaş
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Herkes dahidir. Ancak eğer bir balığın zekasını, ağaca tırmanma yeteneğine göre sınayacak olursanız hayatını aptal olduğunu düşünerek geçirir.”
Anonim
Geri Bildirim Gönder