Tüm Reklamları Kapat
İlan Araştırma Anketi

COVID-19 ÇOK ULUSLU DAVRANIŞSAL ARAŞTIRMA

Açıklama

COVID-19 salgınının hayatımıza kattığı pek çok yenilik ve değişikliğe karşı verdiğimiz duygusal ve davranışsal tepkileri araştırmamıza yardım eder misiniz?

Bu araştırmayla İngiltere ve Türkiye’de salgına ve gelecekteki belirsizliklere ilişkin ne gibi duygusal ve davranışsal tepkiler verildiğini karşılaştırmalı olarak incelemeyi amaçlıyoruz.

Siz de 10 dakikanızı ayırıp araştırmaya katılarak bu amacımıza katkıda bulunabilirsiniz.

18 yaşından büyükseniz ve Türkiye'de yaşıyorsanız aşağıdaki linke tıklayın ve araştırmamıza katılın! 

https://www.surveymonkey.com/r/7GJK2GD

Anketimizi arkadaşlarınız, aileniz ve çevrenizdekilerle paylaşın ve salgının duygusal ve davranışsal etkilerini hep birlikte öğrenmemize yardımcı olun!

Calismamiz bittiginde bulgularimizi asagidaki websitesinde paylasacagiz: 

https://uclanthrosurvey.wixsite.com/covid19/anasayfa

Araştırma kimler tarafından yürütülüyor? 

Bu araştırma University College London (UCL) Antropoloji bölümünde öğretim üyesi ve Britanya Akademisi araştırmacısı olan Dr. Gül Deniz Salalı danışmanlığında, UCL yüksek lisans öğrencisi Abi Bevan ve Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Psikoloji Bölümü doktora öğrencisi Mete Sefa Uysal ile birlikte yürütülmektedir. 
 

İletişim Bilgileri

Sorulariniz icin Mete Sefa veya Gül Deniz ile asağıdaki adresten iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]

Çok teşekkürler, 

Dr. Gül Deniz Salalı, UCL Antropoloji

Mete Sefa Uysal, DEÜ Psikoloji

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu ilan G. Deniz Salalı tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close