Evrim Ağacı Etkinlik & İlan

COVID-19 ÇOK ULUSLU DAVRANIŞSAL ARAŞTIRMA

Açıklama

COVID-19 salgınının hayatımıza kattığı pek çok yenilik ve değişikliğe karşı verdiğimiz duygusal ve davranışsal tepkileri araştırmamıza yardım eder misiniz?

Bu araştırmayla İngiltere ve Türkiye’de salgına ve gelecekteki belirsizliklere ilişkin ne gibi duygusal ve davranışsal tepkiler verildiğini karşılaştırmalı olarak incelemeyi amaçlıyoruz.

Siz de 10 dakikanızı ayırıp araştırmaya katılarak bu amacımıza katkıda bulunabilirsiniz.

18 yaşından büyükseniz ve Türkiye'de yaşıyorsanız aşağıdaki linke tıklayın ve araştırmamıza katılın! 

https://www.surveymonkey.com/r/7GJK2GD

Anketimizi arkadaşlarınız, aileniz ve çevrenizdekilerle paylaşın ve salgının duygusal ve davranışsal etkilerini hep birlikte öğrenmemize yardımcı olun!

Calismamiz bittiginde bulgularimizi asagidaki websitesinde paylasacagiz: 

https://uclanthrosurvey.wixsite.com/covid19/anasayfa

Araştırma kimler tarafından yürütülüyor? 

Bu araştırma University College London (UCL) Antropoloji bölümünde öğretim üyesi ve Britanya Akademisi araştırmacısı olan Dr. Gül Deniz Salalı danışmanlığında, UCL yüksek lisans öğrencisi Abi Bevan ve Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Psikoloji Bölümü doktora öğrencisi Mete Sefa Uysal ile birlikte yürütülmektedir. 
 

İletişim Bilgileri

Sorulariniz icin Mete Sefa veya Gül Deniz ile asağıdaki adresten iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]

Çok teşekkürler, 

Dr. Gül Deniz Salalı, UCL Antropoloji

Mete Sefa Uysal, DEÜ Psikoloji

İlanı Paylaş
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bilim harika bir oyundur. İlham vericidir ve tazeleyicidir. Oyun alanıysa Evren'in ta kendisidir.”
Isidor Isaac Rabi
Geri Bildirim Gönder