CFP: 4th International Undergraduate Philosophy Conference

04 Nisan 2020 09:00 tarihinden 05 Nisan 2020 17:30 tarihine kadar.

Açıklama

Bilkent Üniversitesi Felsefe Bölümü, Bilkent Felsefe Topluluğu ve Bilkent Bilişsel Bilimler Topluluğu’nun düzenlediği 4. Uluslararası Lisans Felsefe Kongresi 4-5 Nisan 2020 tarihlerinde Bilkent Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Her bölümden ve üniversiteden lisans öğrencilerine açık olan, sözlü sunumların yanı sıra akademik poster oturumunun da bulunacağı kongreye Cincinnati Üniversitesi'nden Prof. Dr. Heidi L. Maibom da misafir konuşmacı olarak katılacak.
Kongrede konuşma veya poster sunumu yapmak isteyenlerin özetlerini 23 Şubat 2020 tarihine kadar teslim etmeleri gerekiyor. Sunum özetleri için sözcük sayısı 500-1000, poster sunumu için 300-500 arasında olmalı.

 

Tüm sunumlar (ve dolayısıyla özetler) İngilizce olacaktır. Özetler [email protected] mail adresine gönderilebilir.

İletişim Bilgileri

http://www.phil.bilkent.edu.tr/index.php/event/4th-undergraduate-philosophy-conference/?fbclid=IwAR16PvuIRLCo-MYpRNMHR1tmr1rtJUQ7g1ES8BdHTJJd6y0DO7ScaYsSI7g

Bilkent Üniversitesi Felsefe Bölümü

Cumartesi, 4 Nisan 2020 09:00

Pazar, 5 Nisan 2020 17:30

Ücretsiz

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Prensip sahibi insanlar daima cesurdur; ancak bunun tersi her zaman geçerli değildir.”
Konfüçyus
Geri Bildirim Gönder