Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü İş Dünyası Ödülleri

Bu etkinlik Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından düzenlenmektedir.
29 Kasım 2023 13:07 tarihinden 07 Aralık 2023 13:12 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Bu sene 7 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesinin en prestijli ödül töreni olan Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri Töreni 13. kez gerçekleştirilecek. Tören sanat sergileri ile Turan  Manafzade gibi tanınmış sanatçıların katılımlarıyla müzik resitalleri eşliğinde ve Damla Uğurtürk'ün sunuculuğu ile gerçekleşecek. Biletlerden elde edilen gelir Gülen Gözler projesine bağışlanacak.

 

ENSO (Engineering Society) 1914 yılında Robert College Engineering Society olarak kurulmuş ve 1989'da okulun Boğaziçi Üniversitesi olmasıyla birlikte bugünkü ismine kavuşmuştur.

 

Her sene Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından düzenlenen Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri, Boğaziçi Üniversitesindeki en prestijli ödül töreni olma unvanını taşıyor.

 

Belirlenen kategorilerde internet üzerinden yapılan oylamalar ile sektörün önde gelen şirketlerini ve üst düzey yöneticileri ağırlanıp ödülleri takdim ediliyor.

 

Bu sene Boğaziçi Üniversitesi’nde 7 Aralık Perşembe günü Albert Long Hall'de gerçekleştirilecek Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri kazananlarıyla buluşacak.

 

Bu yılın aday şirketlerininin bir kısmı şu şekilde: Yılın Yazılım Şirketi: Adesso-Zer-İdeasoft ,Yılın Gıda Şirketi: Ülker-Şölen-Baydöner ,Yılın Kampüs Dostu Şirketi: P&G-Redbull-Ford Otosan ,Yılın Fintech Şirketi: Papara-İninal-BtcTurk, Yılın Dijital Yayın Platformu: Gain-Mubi-BluTv

İletişim Bilgileri

Mail Adresi: [email protected]

İnstagram Hesabımız:https://www.instagram.com/isdunyasiodulleri/

 

Ücret Bilgileri
Bağış 1 ₺25,00
Bağış 2 ₺50,00
Bağış 3 ₺100,00

Çarşamba, 29 Kasım 2023 13:07

Perşembe, 7 Aralık 2023 13:12

₺25,00 - ₺100,00
Online
0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close