Tüm Reklamları Kapat
İlan Araştırma Anketi

Beyaz Yakalı Çalışanlara Yönelik Araştırma Anketi

10 Şubat 2024 18:27 tarihinden 29 Şubat 2024 18:27 tarihine kadar.
Bu ilanın tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Beyaz Yakalı Çalışanlarda Psikolojik İyi Oluş ve Psikolojik Sağlamlık Düzeylerinin Mizah Tarzları Açısından İncelenmesi
Bu çalışma İstanbul Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programı kapsamında Ecem Sandıkcı tarafından yürütülen bir yüksek lisans tezidir. Tez danışmanlığı Dr. Fatma Turan tarafından yapılmaktadır. Bu form sizi araştırma hakkında bilgilendirmek ve katılımınızla ilgili izin almak için hazırlanmıştır.

Bu çalışmanın amacı,  beyaz yakalı çalışanlarda psikolojik iyi oluş ve psikolojik sağlamlık düzeylerinin mizah tarzları açısından incelenmesidir. Bu amaçla araştırmaya beyaz yakalı olarak çalışan bireyler katılacaktır.

Bu çalışmaya katılmayı kabul ettikten sonra yaklaşık 15 dakika sürecek olan 3 ölçek doldurmanız istenmektedir. Bu çalışmaya katılmak tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır, çalışmaya katılmayı reddedebilir ya da başladıktan sonra yarıda bırakabilirsiniz. Çalışmada sizden kimlik bilgisi istenmeyecektir. Lütfen hiçbir soruyu atlamadan doldurmaya özen gösteriniz. Soruların doğru ya da yanlış yanıtı yoktur, yanıtlarınızın gerçek düşüncelerinizi yansıtması çalışma için büyük önem arz etmektedir. Araştırmada elde edilen tüm veriler güvenli bir ortamda saklanacak ve sadece araştırmacı tarafından erişilebilecektir. Bu araştırmanın sonuçları bilimsel amaçlarla kullanılacaktır ve elde edilen tüm bilgiler gizli tutulacaktır.

Şimdiden katılımınız için teşekkür ederim.

Araştırmayla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyar veya yorumlarınızı iletmek isterseniz [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Cumartesi, 10 Şubat 2024 18:27

Perşembe, 29 Şubat 2024 18:27

Online
2
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu ilan Ecem sandıkcı tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close