Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
İstanbul

Astronomi Günleri

Açıklama

Astronomi Günleri geliyor! 🚀

Yıldız Teknik Üniversitesi Astronomi Kulübü tarafından bu yıl düzenlenen ve alanında uzman hocaların bir araya geldiği Astronomi Günleri 15-16 Mart'ta sizlerle!

Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam'da düzenlenecek olan etkinlikte değerli hocalarımız Kiyami Erdim, Memduh Sami Taner, Fatma Betül Özdemir, Şeyda İpek, Murat Özer, Zeynep Bozkurt, Hasan Hüseyin Esenoğlu, Nazım Ata ve Halit Mirahmetoğlu bizlerle bir araya gelerek astronomi ve uzay bilimleri alanındaki çalışmaları ve gelişmeleri anlatacak.

📆Etkinlik Tarihi; 15-16 Mart 

🕙 Etkinlik Saati ; 10.00-16.00

📍 Konum; Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam 

☄️ Etkinliğimiz içerisinde gerçekleştireceğimiz Astrofotoğrafçı Can İnellioğlu'nun sergisini kaçırmayın.

📝Etkinliğimiz sertifikalıdır.

İletişim Bilgileri

[email protected]

Twitter Hesabı: ytuastronomi

İnstagram Hesabı: ytuast 

 

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam / Esenler

Ücretsiz

2
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik Yıldız Teknik Üniversitesi Astronomi Kulübü tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close