Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
İstanbul

16. Bilişim Teknolojileri Zirvesi

15 Aralık 2023 09:30
Açıklama

Yılın En Büyük Öğrenci Etkinliklerinden 16. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’ne Geri Sayım Başladı!

 

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 15-16 Aralık tarihlerinde hibrit gerçekleşecek olan 16. Bilişim Teknolojileri Zirvesi, "Siber Spektrum" ana temasıyla ulusal ve uluslararası arenada ses getirecek bir etkinlik olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 2 gün boyunca hem İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi hem de etkinliğin web sitesi üzerinden katılımcılarını ağırlayacak olan kongre; Oturumlar, BT Alanı, İnteraktif Bölüm, Dijifikir ve Sosyal Medya Ödülleri olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor. Dijifikir’de çeşitli e-iş fikirlerinin yarıştığı ve kazananların belirlendiği final gecesi gerçekleşirken 13. Sosyal Medya Ödülleri’nde İTÜ’lü öğrencilerin oylarıyla belirlenen sosyal medyayı en iyi kullanan ünlülere ödülleri takdim ediliyor. Bilişim teknolojileri alanında önde gelen şirket ve yöneticilerinin, farklı sektörlerden yetkin isimlerle ve Türkiye’de önde gelen akademisyenlerin güncel teknolojileri ve dijitalleşmeyi konu alacağı bu etkinlikte katılımcıların BT alanındaki tüm yenilik ve düşüncelere hakim olması için bir adım atması hedefleniyor.

 

Nvidia Türkiye Ülke Müdürü Duygu Balıkçıoğlu, AcunMedya Başkan Yardımcısı Melikşah İşcan, Türkiye’yi AR ile tanıştıran ve Teknolojide Kadın Derneği Kurucusu olan Zehra Öney gibi isimlerin yer alacağı etkinlikte yetkin konuşmacılar sizleri bekliyor olacak. Ayrıca şirket yetkilileriyle birebir görüşme imkanları, sürpriz çekilişler ve çok daha fazlasını kaçırmayın!

 

Kayıt olmak ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi almak için https://btz.org.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Kampüsü

Cuma, 15 Aralık 2023 09:30

Ücretsiz

İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Kampüsü

Hem online hem fiziksel

Adres Tarifi

İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Kampüsü

6
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close