Tüm Reklamları Kapat
Yaşamınızı Planlayın

Yaşamınızı Planlayın (What Do You Want To Do With Your Life?)

Kitap
2015
EA Puanı
10.0 10
9 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Yaşamınızı planlayın! En kötü plan bile plansızlıktan iyidir. Başarılı insanlar hayatlarını doğru planlamayı becerebilen insanlardır. Yazar, yaşamını Oslo, Norveç, Utah ve San Francisco arasında geçiren bir yaşam planlama koçu, internet atılımcısı ve mutluluğun bireysel arayışı üzerine odaklanarak, seminerler veren biridir. Kitabı beğenerek okudum, somut örneklerle kişinin kendisini denemesi için sorularla tezlerini desleklemiş. Kitabın sonundaki başarı hikayeleri özelikle çok beğendim. "Lao Tzu'nun Öyküsü" cok ilgi çekici idi. "Yolculuk sona ermez. Bir yol biterken, yenisi başlar. Bir kapı kapanırken, bir başkası açılır.
Yaşamınızı planlayın! En kötü plan bile plansızlıktan iyidir. Başarılı insanlar hayatlarını doğru planlamayı becerebilen insanlardır. Yazar, yaşamını Oslo, Norveç, Utah ve San Francisco arasında geçiren bir yaşam planlama koçu, internet atılımcısı ve mutluluğun bireysel arayışı üzerine odaklanarak, seminerler veren biridir. Kitabı beğenerek okudum, ... Daha fazla göster
Yazar
Hans Glint
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
What Do You Want To Do With Your Life?
Yayınlanma Tarihi
01 Şubat 2015
Yayınevi
Kalipso Yayınları
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Sayfa Sayısı 336
ISBN-13 9786055231019
Cilt Ciltsiz
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Anıl Çağan Tanış
İnceleyen10
Size hayatınızla ilgili sorular sorarak ne istediğinizi bulmanızı ve planınızı oluşturmanızı sağlayan güzel bir kitap.
6
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
İnceleme Yaz
Tasviyelere Git
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close