Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Rotten Tomatoes Classic Trailers
Fragmanı İzle

Rotten Tomatoes Classic Trailers

Youtube Kanalı
2011
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube kanalı açıklaması:

Rotten Tomatoes CLASSIC TRAILERS sizi sinema tarihinde nostaljik bir tura çıkarıyor. Tüm favori film fragmanlarınızı yeniden keşfetmek ve kaçırmış olabileceğiniz bir klasiği bulmak için abone olun.

Sizi YouTube'daki sohbete katılmaya veya RottenTomatoes.com'da yorum bırakmaya davet ediyoruz, ancak tartışmanın herkes için yararlı ve eğlenceli olabilmesi için lütfen Topluluk Kurallarımızı okuyun. http://editorial.rottentomatoes.com/otg-article/community-code-of-conduct/
YouTube kanalı açıklaması: Rotten Tomatoes CLASSIC TRAILERS sizi sinema tarihinde nostaljik bir tura çıkarıyor. Tüm favori film fragmanlarınızı yeniden keşfetmek ve kaçırmış olabileceğiniz bir klasiği bulmak için abone olun. Sizi YouTube'daki sohbete katılmaya veya RottenTomatoes.com'da yorum bırakmaya davet ediyoruz, ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
03 Kasım 2011
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close