Tüm Reklamları Kapat
Vox
Fragmanı İzle

Vox

@Vox
Youtube Kanalı
2014
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Vox (Latince vōx ‘ses’ kelimesinden), Vox Media tarafından sahip olunan bir Amerikan haber ve görüş sitesidir. Web sitesi Nisan 2014’te Ezra Klein, Matt Yglesias ve Melissa Bell tarafından kurulmuş ve açıklayıcı gazetecilik kavramı ile tanınmıştır. Vox’un medya varlığı ayrıca bir YouTube kanalı, birkaç podcast ve Netflix’te sunulan bir şovu da içerir. Vox sol-merkez ve ilerici olarak tanımlanmıştır.


YouTube kanalı açıklaması:
Vox, gürültüyü kesmenize ve manşetlerdeki ve hayatımızdaki olayları yönlendiren şeyleri anlamanıza yardımcı olur.

Vox video ekibi Mona Lalwani, Valerie Lapinski, Cath Spangler, Dion Lee, Joss Fong, Adam Freelander, Bridgett Henwood, Kim Mas, Coleman Lowndes, Christophe Haubursin, Sam Ellis, Ranjani Chakraborty, Liz Scheltens, Phil Edwards, Rajaa Elidrissi, Christina Thornell, Laura Bult, Ed Vega, Matt Dunne, Joey Sendaydiego, Melissa Hirsch ve Halley Brown’dan oluşmaktadır. Jayne A. Quan ise katılım desteği sağlamaktadır.

Vox video’nun daha iddialı açıklayıcılar ve diziler oluşturmasına yardımcı olmak isterseniz Vox Video Lab üyesi olabilir veya Vox’a katkıda bulunarak destek olabilirsiniz http://www.vox.com/contribute-now

Videolarımızın izinleri ve lisanslaması hakkındaki SSS’imize göz atın: https://www.voxmedia.com/pages/licensing ✉️ Bize yazın: [email protected] ✉️ Video Lab hakkındaki sorularınız için: [email protected]
Vox (Latince vōx ‘ses’ kelimesinden), Vox Media tarafından sahip olunan bir Amerikan haber ve görüş sitesidir. Web sitesi Nisan 2014’te Ezra Klein, Matt Yglesias ve Melissa Bell tarafından kurulmuş ve açıklayıcı gazetecilik kavramı ile tanınmıştır. Vox’un medya varlığı ayrıca bir YouTube kanalı, birkaç podcast ve Netflix’te sunulan bir şovu da içer ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
04 Mart 2014
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close