Tüm Reklamları Kapat
Movieclips
Fragmanı İzle

Movieclips

Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Youtube açıklaması:
Fandango MOVIECLIPS kanalı, web'deki en büyük lisanslı film klipleri koleksiyonudur. Biz BÜYÜK film hayranlarıyız. Filmleri o kadar çok seviyoruz ki ekibimiz en sevdiğiniz filmlerden en iyi anları, sahneleri ve ünlü replikleri seçmek için yüzlerce film izledi. Aksiyon, komedi, drama, western, korku filmi veya başka bir tür olsun, Fandango MOVICLIPS, sinemadan ayrıldıktan uzun süre sonra sizinle birlikte kalan unutulmaz anlara sahiptir. İzleyicilerimizin farklı görüşlerine değer veriyoruz, böylece katılmadığınız bakış açıları bulabilirsiniz. Ve bu harika. Ancak, lütfen konuşmayı saygılı ve yapıcı tutun. Yorumları sileceğiz ve saldırgan, nefret dolu veya aşağılayıcı materyal yayınlayan kullanıcıları yasaklayacağız.

The Fandango MOVIECLIPS channel is the largest collection of licensed movie clips on the web. We are HUGE movie fans. We love films so much, that our team has gone through hundreds of movies to pick out the best moments, scenes, and famous lines from all of your favorite films. Whether it's an action, comedy, drama, western, horror film, or any other genre, Fandango MOVIECLIPS has the unforgettable moments that stay with you long after you leave the theater. We value the diverse opinions of our audience, so you may find points of view that you don’t agree with. And that’s cool. However, please keep the conversation respectful and constructive. We will delete comments and ban users who post offensive, hateful, or disparaging material.
Youtube açıklaması: Fandango MOVIECLIPS kanalı, web'deki en büyük lisanslı film klipleri koleksiyonudur. Biz BÜYÜK film hayranlarıyız. Filmleri o kadar çok seviyoruz ki ekibimiz en sevdiğiniz filmlerden en iyi anları, sahneleri ve ünlü replikleri seçmek için yüzlerce film izledi. Aksiyon, komedi, drama, western, korku filmi veya başka bir tü ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
28 Nisan 2006
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close