Tüm Reklamları Kapat
Plain English | Improve your English with current events

Plain English | Improve your English with current events

Jeff B. | Helping you improve your English with current events & trending topics
Podcast
2017
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Google Podcasts açıklaması:
Düz İngilizce, İngilizcelerini eğlenceli ve modern bir şekilde geliştirmek isteyen her yerde öğrenenler için bir podcast'tir. Her Pazartesi ve Perşembe, dünyayı şekillendiren olayları ve trendleri açık ve anlaşılır bir İngilizce ile keşfediyoruz. Ayrıca her bölümde bir İngilizce ifadeye veya deyimsel fiile yakından bakıyoruz. Hepsinden iyisi, her kelimeyi anlayabilmeniz için daha yavaş ilerliyoruz. Güncel olayları ve trend olan konuları dinleyerek kelime dağarcığınızı genişletecek, İngilizce dinlemenizi geliştirecek ve dünya hakkında bilgi edineceksiniz. 160'tan fazla ülkeden öğrencilerin Düz İngilizceyi rutinlerinin bir parçası haline getirmesine şaşmamalı. PlainEnglish.com'da transkriptlerin tamamını okuyun ve ücretsiz ekstraların kilidini açın.
Google Podcasts açıklaması: Düz İngilizce, İngilizcelerini eğlenceli ve modern bir şekilde geliştirmek isteyen her yerde öğrenenler için bir podcast'tir. Her Pazartesi ve Perşembe, dünyayı şekillendiren olayları ve trendleri açık ve anlaşılır bir İngilizce ile keşfediyoruz. Ayrıca her bölümde bir İngilizce ifadeye veya deyimsel fiile yakında ... Daha fazla göster
Seslendiren
Jeff B.
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
01 Ekim 2017
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Podcast Süresi Ortalama 23 dakika
Podcast Konusu Eğitim, Dil
Bölüm Yayınlanma Sıklığı Her Pazartesi ve Perşembe
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close