Tüm Reklamları Kapat
IELTS Speaking for Success

IELTS Speaking for Success

Success with IELTS
Podcast
2019
EA Puanı
10.0 10
6 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Podcast açıklamaları:
"IELTS Speaking for Success", anadili İngilizce olan bir kişinin IELTS konuşma testi sorularını yanıtladığı bir podcast'tir. Her Pazartesi Maria ve Rory, en son IELTS Konuşma konularını tartışmak için bir araya gelirler, yararlı kelimelerin ve gramerin üzerinden geçerler ve genel konuşma İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra sınavınızda daha yüksek bir bant elde etmenize yardımcı olacak örnek cevaplar ve kelime dağarcığı sağlarlar. tüm eğlenirken!

Web sitemiz: https://successwithielts.com

Transkriptler: https://successwithielts.com/podcast#transcripts
Podcast açıklamaları: "IELTS Speaking for Success", anadili İngilizce olan bir kişinin IELTS konuşma testi sorularını yanıtladığı bir podcast'tir. Her Pazartesi Maria ve Rory, en son IELTS Konuşma konularını tartışmak için bir araya gelirler, yararlı kelimelerin ve gramerin üzerinden geçerler ve genel konuşma İngilizcenizi geliştir ... Daha fazla göster
Seslendiren
Rory Duncan Maria Molashenko Tümü
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
02 Kasım 2019
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Podcast Süresi Ortalama 20 dakika
Podcast Konusu Eğitim, Dil
Bölüm Yayınlanma Sıklığı Genellikle haftada 1
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close