Tüm Reklamları Kapat
Easy Stories in English

Easy Stories in English

Ariel Goodbody & Glassbox Media
Podcast
2019
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Podcast açıklamaları:
Dil öğrenmek zordur. Easy Stories in English ile kelime listelerini veya karmaşık gramer kurallarını incelemeden İngilizceyi doğal bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yazar ve dil öğretmeni Ariel Goodbody her hafta İngilizce seviyenize uyarlanmış bir hikaye sunacak. Hikayeler komik, dramatik ve eğlenceli olacak ama asla çok zor olmayacak. İngilizce öğreniyorsanız ve sıkıcı ders kitaplarından sıkıldıysanız, bu podcast tam size göre. Her bölümün tam transkriptleri için easystoriesinenglish.com adresine gidin ve seviyeye göre kategorize edilmiş hikayelerin bir listesini görün.
Podcast açıklamaları: Dil öğrenmek zordur. Easy Stories in English ile kelime listelerini veya karmaşık gramer kurallarını incelemeden İngilizceyi doğal bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yazar ve dil öğretmeni Ariel Goodbody her hafta İngilizce seviyenize uyarlanmış bir hikaye sunacak. Hikayeler komik, dramatik ve eğlenceli olacak ama asla çok z ... Daha fazla göster
Seslendiren
Ariel Goodbody
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
01 Ocak 2019
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Podcast Süresi Ortalama 25 dakika
Podcast Konusu Eğitim, Dil
Bölüm Yayınlanma Sıklığı 14 günde 1
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close