Tüm Reklamları Kapat
Life on Earth
Fragmanı İzle

Life on Earth

Belgesel
1979
EA Puanı
10.0 10
9 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
"Life on Earth" (1979) David Attenborough tarafından sunulan bir belgesel serisidir ve doğal tarih, biyoloji ve evrim konularını ele almaktadır. Belgesel, dünya üzerindeki yaşamın tarihini ele alır ve gezegenimizdeki çeşitli türlerin nasıl geliştiğini ve çevrelerinde nasıl hayatta kaldığını inceler.

"Life on Earth" belgesel serisi, çarpıcı doğa görüntüleri, animasyonlar ve David Attenborough'un anlatımı ile bilim ve eğlenceyi birleştirir. Belgesel, gezegenimizdeki yaşamın çeşitliliğini ve önemini vurgular ve insanların doğaya olan etkisine de değinir. "Life on Earth", doğal tarih konusuna ilgi duyanlar için eğitici ve ilham verici bir kaynak olarak kabul edilir.
"Life on Earth" (1979) David Attenborough tarafından sunulan bir belgesel serisidir ve doğal tarih, biyoloji ve evrim konularını ele almaktadır. Belgesel, dünya üzerindeki yaşamın tarihini ele alır ve gezegenimizdeki çeşitli türlerin nasıl geliştiğini ve çevrelerinde nasıl hayatta kaldığını inceler. "Life on Earth" ... Daha fazla göster
Yönetmen
Richard Brock Christopher Parsons Tümü
Oyuncu
David Attenborough
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
16 Ocak 1979
Bölüm Süresi
Ortalama 55 dakika
Bölüm Sayısı
13
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Fragman YouTube Linki
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close