Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Youtube Kanalı
2011

Evrim Ağacı

Karanlığı Bilimle Fethet!
Tüm Reklamları Kapat

Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi

Tanıtım Videosu

Kişiler

İzle YouTube
Satın Al Kreosus ($) - Destek Ol Kreosus (₺) - Destek Ol Patreon - Destek Ol
Detaylar Discord Sunucusuna Katıl! Neden Desteğe İhtiyacımız Var? - "Evrim Ağacı'na Destek Ol!" Yazısı Telegram Daha Fazla Göster
Bu Eseri Raporla
Çağrı Mert Bakırcı Eseri Ekleyen
855
Tavsiye Yaz
Tavsiyeler (50)
Alıntılar (3)
Gönderiler (3)
Tavsiye
Evrim Ağacı
Tavsiye Eden
Eğer henüz Evrim Ağacı YouTube kanalımızı takip etmiyorsanız, fizikten kimyaya, biyolojiden psikolojiye, sosyal bilimlerden mühendisliğe kadar çok geniş bir yelpazede konuları işlediğimiz videolarımızı kaçırmamanızı öneririz.
109
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Tavsiye
Furkan Arduç
Tavsiye Eden
30
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Tavsiye
Tayfun enes Karakurt
Tavsiye Eden
Geleceği aydınlatmak için cehaleti yakan o kanal…
26
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Tavsiye
Beyza Yalçın
Tavsiye Eden
Hayatımı EÖ ve ES diye ikiye ayıran kanal<3 (Evrim ağacından önce, evrim ağacından sonra)
25
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Tavsiye
Quinneew Duh
Tavsiye Eden
Cidden okulda öğrenmediğim şeyleri öğrendim.Keşke internet sitesini de ziyaret etseler...
23
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla Tavsiye Göster
Evrim Ağacı
855
99.42% olumlu
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close