Tüm Reklamları Kapat
Discord
Fragmanı İzle

Discord

@discord
Youtube Kanalı
2015
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Discord, bir VoIP ve anlık mesajlaşma sosyal platformudur. Kullanıcılar, özel sohbetlerde veya "sunucular" olarak adlandırılan toplulukların bir parçası olarak sesli aramalar, görüntülü aramalar, metin mesajları, medya ve dosyalarla iletişim kurma yeteneğine sahiptir. Bir sunucu, davet bağlantıları aracılığıyla erişilebilen kalıcı sohbet odaları ve ses kanallarının bir koleksiyonudur. Discord, Windows, macOS, Android, iOS, iPadOS, Linux ve web tarayıcılarında çalışır. Hizmetin 2021 itibariyle 350 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve 150 milyondan fazla aylık aktif kullanıcısı bulunmaktadır.
YouTube kanalı açıklaması:
Discord, arkadaşlarınız ve topluluklarınızla konuşmanın, video ve metin yoluyla iletişim kurmanın en kolay yolu. Konuşun, takılın ve kendinize ait bir yer yaratın.

https://discord.com/
Discord, bir VoIP ve anlık mesajlaşma sosyal platformudur. Kullanıcılar, özel sohbetlerde veya "sunucular" olarak adlandırılan toplulukların bir parçası olarak sesli aramalar, görüntülü aramalar, metin mesajları, medya ve dosyalarla iletişim kurma yeteneğine sahiptir. Bir sunucu, davet bağlantıları aracılığıyla erişilebilen kalıcı sohbet ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
11 Temmuz 2015
Kanal Kategorisi
Eğlence
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close