Tüm Reklamları Kapat
GameTrailers
Fragmanı İzle

GameTrailers

@GameTrailers
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
IGN, yeni oynanış videoları, sinematikler, duyurular ve açıklamalar da dahil olmak üzere en son oyun fragmanları için ev sahipliği yapan bir platformdur.

Yeni fragmanlar geldiğinde haberiniz olsun diye abone olun ve Nintendo Direct, Sony State of Play, E3, The Game Awards, Gamescom gibi etkinlikler sırasında da bildirim alın. PC, Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X gibi tercih ettiğiniz oyun platformuna gelecek fragmanlar için çalma listelerimize göz atın.

Daha fazla içerik için IGN.com'u ziyaret edin veya diğer kanallarımıza göz atın:

IGN - https://www.youtube.com/IGN
IGN Games - https://www.youtube.com/IGNGames
IGN Guides - https://www.youtube.com/c/IGNGuides
IGN VR - https://www.youtube.com/IGNVR
IGN Movie Trailers - https://www.youtube.com/IGNMovieTrailers

IGN'den sadece küçük bir tat. Daha fazlasını almak için http://www.ign.com adresini ziyaret edin.
YouTube kanalı açıklaması: IGN, yeni oynanış videoları, sinematikler, duyurular ve açıklamalar da dahil olmak üzere en son oyun fragmanları için ev sahipliği yapan bir platformdur. Yeni fragmanlar geldiğinde haberiniz olsun diye abone olun ve Nintendo Direct, Sony State of Play, E3, The Game Awards, Gamescom gibi etkinlikler s ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
10 Nisan 2006
Kanal Kategorisi
Oyun
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close