Doğanın ve İnsanların Teorik Limitleri: Kapsamlı Bir ''En''ler Listesi!
Doğanın ve İnsanların Teorik Limitleri: Kapsamlı Bir ''En''ler Listesi!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Doğanın tüm sınırlarını öngörmemiz mümkün olmayabilir. Ancak elimizdeki bilgilerden ve envai çeşit verilerden yola çıkarak, doğanın ve onun bir ürünü olan türümüzün bugüne kadar ulaşabildiği sınırları tespit edebiliriz. Bu görselde, doğaya ve insanlara ait kapsamlı bir "en"ler listesi sunacağız. Umuyoruz ki ilgi çekici bir inceleme olacaktır.


Kaynak: BBC sitesinden çevrilmiştir.

Bütün Mavi Gözlü İnsanlar Karadenizli Bir Ortak Atayı Paylaşıyor!

Yaşam Dünya'da Sanılandan 300 Milyon Yıl Erken, Günümüzden 4.1 Milyar Yıl Önce Başlamış Olabilir!

Yazar

Şule Ölez

Şule Ölez

Yazar

ODTÜ EEE '88 mezunudur. Evrim Ağacı'nda genel editörlük ve çevirmenlik yapmaktadır. Ayrıca Kırsal Çevre Derneği'nin aktif üyesidir. İlgi alanları Türkçe ve İngilizce dilleriyle başta bitkiler olmak üzere tüm canlılardır.

Katkı Sağlayanlar

Ali Kılıç
Ali Kılıç
Görsel Düzenleme
Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder