Dilin Evrimi Üzerine

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye Evrimle Tanışıyor: İzmir etkinliği için hazırlamış olduğumuz video sunumu kısım kısım buradan yayınlayacağız. Çeşitli sorulara yanıtlar verdiğimiz bu sunumun ilk sorusu, "dilin evrimi" üzerineydi. Bu vesileyle birçok diğer konuya da değinme imkanı bulabildik. Ayrıca zaman içerisinde, daha önceden başlattığımız eğitim videoları serisini de bu şekilde biraz daha samimi ve doğal hale getirmeyi düşünüyoruz. Öteki türlüsü gereksiz bir zorlama hava katıyor gibi, bilemiyoruz ne düşünürsünüz ama... 

***

Patreon destekçilerimiz arasına katılmak için: https://www.patreon.com/evrimagaci

Banka, kriptopara, PayPal yoluyla destek olmak için: http://evrimagaci.org/page/tr/maddi-destek

***

En son yüklediğimiz videoyu izlemek için: https://goo.gl/j2ekuh

En popüler videomuzu izlemek için: https://goo.gl/v0gCL3

***

Kanalımıza abone olmak için: https://goo.gl/n8BnO6

Bazı Özellikler Neden Bazı Türlere Özgüdür?

Ses Nasıl "Görünür", Nasıl Çalışır?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim