Yeni Soru Sor
Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Sorulara Dön
Anonim
Anonim Üye
6

Sünnet derisi restorasyonu aldığımız zevki bize geri kazandırır mı?

Sünnet olduğum için çok üzgünüm ve sürekli aklıma geliyor kafayı yiyor gibi oluyorum ne yapacağım bilmiyorum bu gidişle kafayı bozacağım.Restorasyon ile zevki geri kazanır mıyız? Kazanamazsak bu mutsuzluk durumumdan nasıl kurtulabilirim?
12,114 görüntülenme
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Soruyu Takip Et
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
Tüm Reklamları Kapat
1 Cevap
Oğuzhan Kılıç
5. seviye restorer

Sünnet derisi restorasyonu glansı eski parlaklığına, neminde ve sıcaklığına geri kavuşturmayı amaçlar. Dolayısıyla hassasiyeti artırır. Hassasiyeti artan bir penis 8/10 ise sünnetsiz orijinal sinir derili bir penis 10/10'dur. Fakat kesik(sünnetli) bir penis ise 4/10'dur. Bu durumda sinir hücreleri gelmeyecek olsa bile restorasyon yapmak bir çok kazanım içerir. Ben çok yararını gördüm ;

- boşalma kontrolüm arttı

- erken boşalma bitti çünkü glans korunaklı

Tüm Reklamları Kapat

restorasyonda 5. seviyedeyim 10. seviyeyi hayal edemiyorum.

yaşadığım iyileşmelerden yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki eğer sünnetli iseniz ve 2-3 seviye restorasyon bile yapmadıysanız o önünüzde sallanan et parçasının "penis" olmadığını bilin, partnerinizle de eziyet çektirmeyin...

restorasyon aletini Türkiye'de aldım ilgililer için kaynak bırakıyorum ayrıca YouTube'da "frT sebas nasıl kullanılır?" diye yazarsanız çıkar. paylaşan kanalın "GERÇEK!" olması gerek.

998 görüntülenme

Kaynaklar

 1. GERÇEK!, et al. 1 Yılda Restorasyon. (31 Aralık 2021). Alındığı Tarih: 31 Aralık 2021. Alındığı Yer: foretres.com | Arşiv Bağlantısı
 2. GERÇEK!. Yt Videosu. (31 Aralık 2021). Alındığı Tarih: 31 Aralık 2021. Alındığı Yer: YouTube | Arşiv Bağlantısı
6
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla Cevap Göster
Cevap Ver
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Popüler Yazılar
30 gün
90 gün
1 yıl
Evrim Ağacı'na Destek Ol

Evrim Ağacı'nın %100 okur destekli bir bilim platformu olduğunu biliyor muydunuz? Evrim Ağacı'nın maddi destekçileri arasına katılarak Türkiye'de bilimin yayılmasına güç katın.

Evrim Ağacı'nı Takip Et!
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close