Puan Ver
0
Puan Ver

Neden din ve tanrı inancı konuları hakkında konuşamıyorsunuz?

Aslında sorum evrim ağacı yöneticilerine yönelik ama böyle bir seçenek bulamadım. Soruya gelince, her türlü konuya septik ve bilimsel yaklaşımınızı takdir ediyorum ancak neden din ve tanrı inancı konularında bırakın makale yazmayı ağzınızı açmaya korkuyorsunuz? Bilimsel yöntemle düşünen bir birey olarak bu husustan çok rahatsız oluyorum.

2
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
Reklam
Reklam
2 Cevap

Aslında konuşulursa doğru olmaz diye düşünüyorlardır bemce yani insanları o düşünceye itmek gibi ya da insanların bazıları etkilenir düşüncelerden yani sana karşı düşüncesi değişir mesela insanların çoğu birinin ateist aqnostik ya da onun inancından olmadığını düşününce onu yargılamaya ve ona hakaret etmeye başlıoyr yani kısacası abone kaybederler hem de nefret eden bir sürü insan kazanırlar gem de aslında bir çok makalede din hakkımda alttan mesajlar veriliyor dikkatle okursanız ne düşündüklerini anlarsınız bu arada böyle neden din adamlarının çoğu ateist videosu da var din hakkında böyle düşünceye sahip bir dünyada din hakkında özgürce konuşmak imkansız

Favorilerime Ekle
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bilim, cehaletin topografisidir.”
Oliver Wendell Holmes
Geri Bildirim Gönder