Puan Ver
0
Puan Ver

İnsanları günümüzde dondurup onları yakın gelecekte çözüp yeniden hayatlarına devam etmesini sağlamak ne kadar gerçekçi bir yaklaşım? Doğruluğu nedir

Bu olayın şimdiye kadar popüler olmaması yani bir nevi medyaya yansımaması insanın kafasında şüpheci bir yaklaşım oluşturuyor. (bu bizim ülkemizle alakalı bir şey de olabilir ona bir şey demeyeceğim. )

1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

Böyle bi olay var diye biliyorum ama şirketin sahipleri de öldüğünde ne olacağı muammaydı. Zaten dünyada yeterince insan varken bundan 100 yıl sonra o teknoloji bulunsa bile neden çözüp o insanları tekrar yaşatsınlar ki? Anlamsız ve tamamen para amaçlı bir proje bence.

Favorilerime Ekle
0

Kaynaklar

  1. bbc
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Gerçeği arayanlara inanın; gerçeği bulduğunu iddia edenlere ise şüphe duyun.”
Andre Gide
Geri Bildirim Gönder