Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Dizüstü mü masaüstü mü?

Üniversite bölümü olarak yazılım düşünüyorum ve bir pc almam gerekecek. Tecrübesi olanlar için soruyorum sizce dizüstü mü almalıyım yoksa masaüstü mü?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Eğer üniversitede okuyacaksanız masaüstü yerine dizüstü almanızı öneririm. Keza herhangi başka bir yere götürebilirsiniz. Fakat ben PC'mi hiçbir yere götürmem olduğu yerde kalsın diyorsanız masaüstüde alabilirsiniz çünkü masaüstünde dizüstüne göre daha ucuza daha iyi sisyemler toplayabilirsiniz(tabii bu biraz sizi uğraştıracaktır.) Ve üniversitede yurtta kalma durumları olabiliyor dizüstü burada daha faydalı olacaktır. Bunlar benim düşüncelerim.

Teşekkür
Paylaş
4
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Eğer birinin görmezden gelinmesini istiyorsanız, dev bir bronz heykelini yapıp, şehrin en merkezi yerine koyun.”
Banksy
Geri Bildirim Gönder