Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Dijital takviminizi bizim için arşiv olarak paylaşma imkanınız var mı?

Dijital takviminizi bizim için arşiv olarak paylaşma imkanınız var mı? Çünkü telefonumdaki ve bilgisayarımdaki takvime de eklemek istiyorum, bu işlemde sandığım kadarıyla google calendar -> ayarlar-> takvimlerimin ayarları -> dışa aktar şeklinde oluyor, sizden olumlu cevaplar bekliyor olacağım. Takvim için teşekkürler.

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Bunun doğrudan takvimden yapılamaması kötüymüş. Çünkü arşiv çıktısı alında sadece o andaki halini alıyor, güncellemeleri almıyor. Ama talep ettiğiniz için buraya koydum, oradan alabilirsiniz: https://drive.google.com/file/d/1gowjBYqomM1ZMXStej33oh2nbXS4uHNZ/view?usp=sharing

Teşekkür (1)
Paylaş
4
Cevap Ver
Bu soru yeni cevap alımına kapatılmıştır. Tekrar açılana kadar lütfen diğer soruları ziyaret ediniz.
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bu Dünya'ya sırf bir biyolojik tesadüf sonucu gelip de insan kibri nedeniyle yok olmak ironilerin en büyüğü olurdu.”
Richard Leakey
Geri Bildirim Gönder