Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Covid-19 gençlerde de ileri yaşlarda olduğu gibi ağır seyrediyor mu?

1
Anonim 0
Teşekkür
Hatırla
Takip (1)
Paylaş
1 Cevap

30 Mart 2020 tarihli Lancet makalesindeki tabloyu paylaşmak istiyorum.

Avrupa ve ABD verileri tabloda değişikliğe yol açabilir ancak hastalığın 60 yaş üzerindeki mortalitesi 60 yaş altına göre yüksek dememiz hatalı olmayacaktır.

Çin'deki vakaların yaşa göre mortalite oranları
Çin'deki vakaların yaşa göre mortalite oranları
Lancet

Sağlıkla kalın

Teşekkür
Paylaş
0

Kaynaklar

  1. LANCET Estimates of case fatality ratio and infection fatality ratio obtained from aggregate time series of cases in mainland China
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Dünya'yı atalarımızdan miras değil; çocuklarımızdan ödünç alırız.”
Yerli Amerikalı Atasözü
Geri Bildirim Gönder