Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
-2
Puan Ver

Ateistler neden darwinin ırkçılığını örtbas etmeye çalışıyorlar?

1
Teşekkür (3)
Hatırla (2)
Takip (2)
Paylaş
1 Cevap

Darwin ırkçı değildi. Bunu ırkçılığın ardındaki mantıktan anlayabilirsiniz. Zenci ya da beyaz birbirinden üstün değildir ve ikiside hayvanlardır. Hem de aynı tür! Kendini herhangi bir ırktan üstün gören birisi niçin kendini hayvanlara dahil etsin? Hatta Darwin köleliğe bile karşıydı. Bu daha çok hem iyi ingilizce bilmeyen hem de evrime karşı olanların isteyerek uydurdukları bir yalan! Eğer "aşağılık Türkler" denen mektuptan bahsediyorsanız ne dediğini aşağıdaki Evrim ağacı yazısından anlarsınız.

Ateistlere gelince, onlarında aşırı taraflı düşünüp de "BİLMEYENLERİ" kendilerine yediremiyor olabilirler. Lütfen aşağıdaki yazıyı okuyun ve bunun gibi daha çok sorunuz varsa sormadan önce Evrim ağacı yazı dizilerinde araştırın.

Teşekkür (1)
Paylaş
3

Kaynaklar

  1. Evrim Ağacı
Cevap Ver
Bu soru yeni cevap alımına kapatılmıştır. Tekrar açılana kadar lütfen diğer soruları ziyaret ediniz.
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bizler gibi ufacık türler için Evren'in sınırsızlığına dayanabilmemizin tek yolu sevgidir.”
Carl Sagan
Geri Bildirim Gönder