Soru & Cevap

Tıp & Sağlık

Puan Ver
0
Puan Ver
Insanlar kanser tedavisinden gecerken niye zorluklarla karsilasmak zorundalar? Kemoterapinin yan etkileri neden yillardan beri ayni? Ilerleme kaydedilemiyor mu? Ileride bu tedavinin yerini alicak baska bir tedavi olucak mi?
Puan Ver
0
Puan Ver
Kış mevsiminde , bazı kızların saf mini etek veya erkeklerin tişört giyerek dolaştığını görüyorum. Bu insanların soğukta üşümemesinin bilimsel bir nedeni veya başka bir nedeni var mıdır? Bu insanların özelliği nedir ?
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder