Soru & Cevap

Botanik & Mikoloji

Puan Ver
0
Puan Ver
Son zamanlarda sıkça gündeme gelen biyoçeşitliliğin azalması durumu gerek insan yaşamını gerekse dünyanın akışını nasıl etkiler bu etkilerin sonucunda gündelik hayatımızda da değişecek şeyler nelerdir? Verdiğim linkte de dediği gibi biyoçeşitlilik çok sık geçiyor ve azalmasından sıkça söz ediliyor.
Puan Ver
0
Puan Ver
Merhaba dünya üzerinde bu kadar çok meyve sebze ve bitkilerin ilk oluşumu, çeşitliliği ve günümüze kadar gelişi ile ilgili bilgi edinmek istiyorum Yani kısacası nasıl bu hale geldi bu tabiat?
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder