Tüm Reklamları Kapat
Yoga With Adriene
Fragmanı İzle

Yoga With Adriene

@yogawithadriene
Youtube Kanalı
2012
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Adriene Mishler (d. 29 Eylül 1984), Austin, Teksas’ta bulunan Amerikalı bir yoga eğitmeni, aktris ve girişimcidir. YouTube’da Yoga With Adriene’i üretir ve sunar ve yoga video abonelik hizmeti Find What Feels Good’un kurucu ortağıdır.

11 milyondan fazla abonesi ve 600’den fazla videosuyla Yoga with Adriene, Haziran 2022 itibariyle en çok abone olan ilk 1000 YouTube kanalı arasında yer almaktadır.


YouTube kanalı açıklaması:
Yoga With Adriene’e HOŞ GELDİNİZ! Misyonumuz, mümkün olduğunca çok insanı yüksek kaliteli ücretsiz yoga videolarıyla bağlamaktır. Tüm seviyeleri, tüm vücutları, tüm cinsiyetleri, tüm ruhları hoş karşılıyoruz! Eğer yogaya yeni başlıyorsanız, Yoga For Beginners ve Foundations of Yoga serilerime göz atın. Bunlar size mutlu, sağlıklı bir evde yoga pratiği oluşturmak için araçlar vermeyi amaçlamaktadır. En iyisini yapın, otantik olun ve NEYİN İYİ HİSSETTİĞİNİ BULUN. İçeri atlayın! Evinizi bile terk etmenize gerek yok.

Sevgilerle, Adriene

Yoga With Adriene, LLC, herhangi bir önerinin uygulanabilirliği konusunda doktorunuza danışmanızı ve herhangi bir egzersiz programına başlamadan önce tüm güvenlik talimatlarını izlemenizi önerir. Herhangi bir egzersiz veya egzersiz programına katılırken fiziksel yaralanma olasılığı vardır. Bu egzersize veya egzersiz programına katılırsanız, kendi riskinizde yaptığınızı, bu aktivitelere gönüllü olarak katıldığınızı ve kendinize gelebilecek tüm yaralanma riskini üstlendiğinizi kabul edersiniz.
Adriene Mishler (d. 29 Eylül 1984), Austin, Teksas’ta bulunan Amerikalı bir yoga eğitmeni, aktris ve girişimcidir. YouTube’da Yoga With Adriene’i üretir ve sunar ve yoga video abonelik hizmeti Find What Feels Good’un kurucu ortağıdır. 11 milyondan fazla abonesi ve 600’den fazla videosuyla Yoga with Adriene, Haziran 2022 itibariyle en ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
30 Ağustos 2012
Kanal Kategorisi
Spor Dalları
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close