Tüm Reklamları Kapat
Flaps Club
Fragmanı İzle

Flaps Club

@FlapsClub
Youtube Kanalı
2017
EA Puanı
10.0 10
8 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube Kanalı Açıklaması:
Flaps Club, Türkiye’deki entelektüel açlığı gidermek ve yeni medya içerisinde yeni bir medya anlayışını hayata geçimeye yönelik hedefler ile 2018 yılında kuruldu. Bilgiye aç, hayalperest insanların bir araya gelerek oluşturduğu bir ekibin değer katma ve yaratma alanı olan Flaps Club, kısa bir süre içerisinde büyük bir ivme ile gelişti ve değer yaratan büyük ve rafine bir topluluk haline geldi.

YouTube kanalımızda, Türkiye’nin entelektüel haritasını çıkarmak adına derinlemesine yapılan röportajları estetik bir formda sunarak kalıcı hale getiriyoruz.

Eylül 2018'den bu yana "Türkiye'nin entelektüel haritasını oluşturmak için buradayız" diyerek Youtube kanalımızda içerikler üretiyoruz. Bir işe ancak yeni bir soluk getirebileceksek ve o işe değer katacaksak dahil oluyoruz, bu yüzden de "röportaj kültürünü" yeniden ele alarak kendimize ait bir üslupla, arzu edilen değil ihtiyaç duyulan yayınlar gerçekleştiriyoruz.
YouTube Kanalı Açıklaması: Flaps Club, Türkiye’deki entelektüel açlığı gidermek ve yeni medya içerisinde yeni bir medya anlayışını hayata geçimeye yönelik hedefler ile 2018 yılında kuruldu. Bilgiye aç, hayalperest insanların bir araya gelerek oluşturduğu bir ekibin değer katma ve yaratma alanı olan Flaps Club, kısa bir süre içerisinde büyük ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
11 Mayıs 2017
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close