Tüm Reklamları Kapat
Yılmaz Erdoğan
Fragmanı İzle

Yılmaz Erdoğan

Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
7.8 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
Yılmaz Erdoğan Resmi YouTube Kanalıdır.
VİZONTELE, VİZONTELE TUUBA, ORGANİZE İŞLER, KELEBEĞİN RÜYASI ve NEŞELİ HAYAT filmleri, stand up gösterileri, şiirler ve Yılmaz Erdoğan çok özel röportajlarını bu kanalda bulabilirsiniz.

Yılmaz Erdoğan Official YouTube Channel.
In this channel you can find out Yılmaz Erdoğan's films, poems, plays and interviews.

Yılmaz Erdoğan achieved his greatest success with the box-office record breaking comedy film Vizontele (2001), which he wrote, directed and starred in. This was followed by a sequel, Vizontele Tuuba (2004), which he also produced, and Magic Carpet Ride (2005). A second run for his popular television series Bir Demet Tiyatro (2006-2007) followed on ATV, and the Christmas comedy film Jolly Life (2009). He has also produced the successful comedy films Eyyvah Eyvah (2010) and Çok Film Hareketler Bunlar (2010).
YouTube kanalı açıklaması: Yılmaz Erdoğan Resmi YouTube Kanalıdır. VİZONTELE, VİZONTELE TUUBA, ORGANİZE İŞLER, KELEBEĞİN RÜYASI ve NEŞELİ HAYAT filmleri, stand up gösterileri, şiirler ve Yılmaz Erdoğan çok özel röportajlarını bu kanalda bulabilirsiniz. Yılmaz Erdoğan Official YouTube Channel. In this channel you ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
06 Ocak 2006
Kanal Kategorisi
Komedi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close