Tüm Reklamları Kapat
Yahoo Finance
Fragmanı İzle

Yahoo Finance

@YahooFinance
Youtube Kanalı
2018
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Yahoo! Finance, Yahoo! ağına ait bir medya mülküdür. Hisse senedi alıntıları, basın açıklamaları, finansal raporlar ve orijinal içerik dahil olmak üzere finansal haberler, veriler ve yorumlar sağlar. Ayrıca kişisel finans yönetimi için bazı çevrimiçi araçlar sunar. Başka web sitelerinden ortak içerik yayınlamanın yanı sıra, personel gazetecilerinin ekibi tarafından orijinal hikayeler de yayınlar. En büyük haber ve medya web siteleri listesinde SimilarWeb tarafından 20. sırada yer almaktadır.

Yahoo! Finance, 2017 yılında kripto para birimleri etrafındaki haberlere bakma özelliğini ekledi. Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere 9.000'den fazla benzersiz para birimi listeler.YouTube kanalı açıklaması:
Herkes için iş haberleri, Wall Street'ten Main Street'e. Yahoo Finance, piyasaları, verileri ve gerçek yaşamdaki finansal konuları bireysel yatırımcılar, sektör liderleri ve geleceklerine yatırım yapmak isteyen insanlar için analiz ediyor.
Yahoo! Finance, Yahoo! ağına ait bir medya mülküdür. Hisse senedi alıntıları, basın açıklamaları, finansal raporlar ve orijinal içerik dahil olmak üzere finansal haberler, veriler ve yorumlar sağlar. Ayrıca kişisel finans yönetimi için bazı çevrimiçi araçlar sunar. Başka web sitelerinden ortak içerik yayınlamanın yanı sıra, personel gazetecilerinin ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
29 Haziran 2018
Kanal Kategorisi
Haberler ve Politika
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close