Tüm Reklamları Kapat
Vsauce3
Fragmanı İzle

Vsauce3

@Vsauce3
Youtube Kanalı
2010
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Vsauce3, kurgusal dünyaların gerçek dünya bilimini kapsar: kitaplar, video oyunları ve filmler. Sanal olsa bile hayatın her alanında harika gerçekler ve dersler öğrenebiliriz. Vsauce3 şovlarının her biri, kurgusal hikayelerin ardındaki müthiş gerçeği ortaya çıkarıyor ve bunları dünyayla paylaşıyor!


Jacob Alexander Roper (d. 25 Ocak 1987), öncelikle YouTube kanalı markası Vsauce’un bir parçası olan Vsauce3 YouTube kanalını sunmasıyla tanınan Amerikalı bir internet ünlüsüdür.


YouTube kanalı açıklaması:
Kurgusal Dünyalar Harikadır

Vsauce3, Eylül 2012’de Jake Roper tarafından kurulmuştur

Vsauce…

Michael Stevens: Vsauce1’in Yapımcısı/Sunucusu
Kevin Lieber: Vsauce2’nin Yapımcısı/Sunucusu
Jake Roper: Vsauce3’ün Yapımcısı/Sunucusu
Eric Langlay: Vsauce1/2/3 için VFX
Siz: İzlediğiniz için teşekkürler!
Vsauce3, kurgusal dünyaların gerçek dünya bilimini kapsar: kitaplar, video oyunları ve filmler. Sanal olsa bile hayatın her alanında harika gerçekler ve dersler öğrenebiliriz. Vsauce3 şovlarının her biri, kurgusal hikayelerin ardındaki müthiş gerçeği ortaya çıkarıyor ve bunları dünyayla paylaşıyor! Jacob Alexander Roper (d. 2 ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
24 Aralık 2010
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
Yapımcı
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close