Tüm Reklamları Kapat
Flipboard
Fragmanı İzle

Flipboard

@Flipboard
Youtube Kanalı
2010
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Flipboard, Kaliforniya, Palo Alto merkezli, New York, Vancouver ve Pekin'de ofisleri olan bir haber toplayıcı (RSS okuyucu) ve sosyal ağ toplama şirketidir. Flipboard olarak da bilinen yazılım ilk kez Temmuz 2010'da piyasaya sürüldü. Sosyal medyadan, haber yayınlarından, Web sendikasyonundan, resim paylaşımı sitelerinden ve diğer web sitelerindeki içerikleri topluyor, dergi formatında sunuyor, kullanıcılara makaleleri, resimleri "çevirmesini" sağlıyor ve videolar paylaşılıyor. Okuyucular, hikâyeleri Flipboard dergilerinde de kaydedebilir. Mart 2016 itibarıyla şirket, Flipboard'da kullanıcıların oluşturduğu 28 milyon dergi bulunduğunu iddia ediyor. Hizmete, web tarayıcısı üzerinden, Microsoft Windows ve MacOS için Flipboard uygulamasıyla, ayrıca Windows Phone, Windows 10 Mobile, iOS, Android için mobil uygulamalarla erişilebilir. Müşteri yazılımı ücretsiz olarak mevcuttur ve 21 dilde yerelleştirilmiştir. Mevcut merkezi Emerson St, Palo Alto, CA 94301'de bulunuyor.


YouTube kanalı açıklaması:
Flipboard, milyonlarca insan için her gün kaliteli makaleler, videolar, podcast'ler ve ürünlerin derlendiği bir ödüllü bir kürasyon platformudur. Flipboard'da insanlar ilgi alanlarına zaman ayırabilir, konularda daha derin bir anlayış geliştirebilir ve kendi Flipboard Dergileri ve Hikaye Panolarına toplayarak en iyi fikirleri başkalarıyla paylaşabilirler.
Flipboard, Kaliforniya, Palo Alto merkezli, New York, Vancouver ve Pekin'de ofisleri olan bir haber toplayıcı (RSS okuyucu) ve sosyal ağ toplama şirketidir. Flipboard olarak da bilinen yazılım ilk kez Temmuz 2010'da piyasaya sürüldü. Sosyal medyadan, haber yayınlarından, Web sendikasyonundan, resim paylaşımı sitelerinden ve diğer web sitelerindeki ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
21 Temmuz 2010
Kanal Kategorisi
Haberler ve Politika
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close