Tüm Reklamları Kapat
Vivaldi Browser
Fragmanı İzle

Vivaldi Browser

@VivaldiBrowser
Youtube Kanalı
2015
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Vivaldi, Opera Software'nin eski ortağı ve CEO'su Jon Stephenson von Tetzchner ile Tatsuki Tomita tarafından kurulan Vivaldi Technologies tarafından geliştirilen, yerleşik bir e-posta istemcisi olan çapraz platformlu bir freeware web tarayıcısıdır. Vivaldi, resmi olarak 6 Nisan 2016'da piyasaya sürüldü.

Genel kullanıcılar için tasarlanmış olsa da, öncelikle teknik açıdan eğilimli kullanıcılar ve Presto düzen motorundan bir Chromium tabanlı tarayıcıya geçişinden dolayı birçok simgesel özelliğini kaybeden eski Opera kullanıcılarına yöneliktir. Chromium tabanlı olmasına rağmen, Vivaldi, kendi özel değişiklikleriyle Presto tabanlı Opera'nın özelliklerini canlandırmayı amaçlamaktadır.

Vivaldi, 6 Eylül 2019'da mobil (Android) beta sürümünü ve 22 Nisan 2020'de bir normal sürümünü piyasaya sürdü.

Nisan 2023 itibariyle, Vivaldi'nin 2,4 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunmaktadır.
YouTube kanalı açıklaması:
Vivaldi Tarayıcısı - İnterneti tekrar size özelleştirin!

Hepimiz kesinlikle benzersiziz ve farklı şeyler istiyoruz. Vivaldi web tarayıcısı, size adapte olarak işleri kendi yolunuzda yapmanıza izin verir. Tarayıcı sekmelerinizi pencerenin altında veya yan tarafında mı tercih edersiniz? - Farklı bir adres çubuğu yeri mi tercih edersiniz? Gitmek istediğiniz yere özelleştirme yapın, klavye kısayollarınızı, fare jestlerinizi, görünümünüzü ve daha fazlasını tercihlerinize göre ayarlayın.

Vivaldi Tarayıcı'yı İndirin: https://vivaldi.com/
Vivaldi, Opera Software'nin eski ortağı ve CEO'su Jon Stephenson von Tetzchner ile Tatsuki Tomita tarafından kurulan Vivaldi Technologies tarafından geliştirilen, yerleşik bir e-posta istemcisi olan çapraz platformlu bir freeware web tarayıcısıdır. Vivaldi, resmi olarak 6 Nisan 2016'da piyasaya sürüldü. Genel kullanıcılar için tasarl ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
01 Eylül 2015
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close